Twoja budowa

Twoja budowa

Budowa domu to ogromne przedsięwzięcie. Po wyszukaniu właściwej lokalizacji swojego przyszłego domu, najpierw należy załatwić formalności związane z zakupem działki - dokładna weryfikacja danych zawartych w Księdze Wieczystej i Ewidencji gruntów i budynków. Często także warto zapoznać się z mapą ewidencyjną i zasadniczą oraz miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Należy także sprawdzić warunki gruntowe żeby później nie było niespodzianek typu: duże nasypy, sztuczne cieki wodne na działce czy inne warunki zabudowy niż przewidzieliśmy. Działka oczywiście dobrze by było, aby była już przekwalifikowana na działkę budowlaną.

Mając działkę można zakupić projekt. Dobrze jest też wybrać się do hurtowni budowlanej i spotkać z doradcą handlowym, który doradzi nam wybór optymalnego dla nas materiału pod względem cenowym i jakościowym oraz pomoże nawiązać kontakt ze sprawdzonymi firmami wykonawczymi.
Do obsługi budowy domów, zatrudniamy wykwalifikowanych przedstawicieli handlowych. Posiadają oni fachową wiedzę i narzędzia pracy umożliwiające:

  • dojazd do klienta na budowę
  • sporządzanie aktualnych kalkulacji na różne materiały ścienne, dachowe i wykończeniowe
  • sporządzanie ofert, zamówień i dokumentów sprzedaży
  • monitorowanie dostaw i pilnowanie terminów realizacji
  • a także fachowe doradztwo podczas całego okresu budowy począwszy już od prac nad projektem
Klient, decydując się na obsługę przez przedstawiciela handlowego, zyskuje:
  • po pierwsze na czasie, ponieważ od początku do końca kontaktuje się tylko z jedną osobą, która jest wdrożona w temat, a która jest także osobą mobilną i w każdym czasie może podjechać na budowę bądź inne wskazane przez klienta miejsce i uzgodnić szczegóły
  • po drugie finansowo, ponieważ kupując towar na budowę kompleksowo, można liczyć na znaczne upusty cenowe i korzystniejsze warunki dostaw